oneday.ua – Аренда квартиры в Одессе посуточно
13288 объявлений на сайте
3 объявления добавлено за сутки
Вход Регистрация
Регистрация/Вход
Планируете размещать объявления?
Я согласен с правилами использования сайта.
Кнопка будет доступна после заполнения всех полей

Апартаменти в усіх районах Харкова на добу без посередників

Бюджетні квартири з хорошим ремонтом для Вас

Комфортне житло має більше значення для короткострокових поїздок, так як вони зазвичай дуже стомлюючі. За короткий період часу потрібно встигнути зробити все заплановане, а для цього потрібно більше спати і правильно харчуватися. Для того, щоб Ви були забезпечені всіма необхідними для проживання зручностями, найкраще шукати житло від власників.

Адже хороший господар завжди надасть своїм гостям домашні тапочки і свіжа постільна білизна, обладнує кухню усіма необхідними столовими та поставить обігрівач в холодну пору року. На сайті oneday.ua є великий вибір оголошень про подобову оренду житла від власників в Харкові, зокрема затишних квартир і будинків на день і довше. Ви можете зв'язатися з господарями в режимі онлайн і запитати, що цікавлять з приводу заселення та проживання в квартирі, а також інших нюансів. Завжди є можливість домовитися з власником житла і зняти квартиру від власника в Харкові про знижку або пізньому заїзді, який не потрібно буде оплачувати.

Квартири на добу Харiв

Найнесподіваніше проведення часу в Харкові

У Харкові можна побачити дуже цікаві пам'ятки, наприклад, найстарішу пожежну частину, на якій збереглася стара вежа, або перший кам'яний цирк в Україні. Тут завжди, є чим себе зайняти, якщо Ви приїхали у відрядження, і у Вас з'явилася зайва хвилинка, щоб відпочити. У вільному просторі «Фабрика» постійно проходять різні неформальні заходи, уявлення і зустрічі, на яких Ви можете зустріти цікавих людей, випити чашечку кави в лофт, або просто почитати в книгу.

У Харкові можна знайти для себе цікаве заняття, навіть якщо у Вас залишилося дуже мало грошей, тут дуже багато вуличних пам'яток, таких як музей під відкритим небом студентів-скульпторів біля корпусу Харківської академії дизайну і мистецтв, який називається казково «Пряничне будиночок».

Апартаменти в усіх районах Харкова на добу

Так як сучасний Харків є столицею українського бізнесу, освіти і науки, то сюди дуже часто роблять візити фахівці з усієї України з різного роду візитами. Але також це друге за чисельністю населення місто України, який дуже великий за розмірами, тому якщо неправильно вибрати місце розміщення, то можна витрачати дуже багато часу на дорогу. На щастя, на oneday.ua можна підібрати і орендувати на ніч або довше житло саме в тому районі Харкова, в якому Вам потрібно. Так, Ви заощадите свої гроші і на посередниках, і на витратах на громадський транспорт, який в Харкові недешевий, або на бензин, якщо приїхали на власній машині.

Служба поддержки: info@oneday.ua +380951841175
© 2012 - 2018 Oneday.ua Сайт посуточной аренды квартир в Украине